عکس های لو رفته مهدی طارمی و سحر قریشی در فضای مجازی

اخیراً تصاویری با موضوع عکس های لو رفته مهدی طارمی و سحر قریشی در کانال تلگرامی پرمخاطبی منتشر شد و بار دیگر این دو چهره سرشناس را در کانون توجهات قرار داد.

ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی

عکس‌های لو رفته مهدی طارمی و سحر قریشی چگونه منتشر شد؟

بسیاری به آتلیه‌ای که از طارمی و قریشی عکاسی کرده شک برده‌اند، برخی هم می‌گویند گوشی یکی از آن‌ها هک شده و عکس‌ها به دست افراد فرصت‌طلب افتاده، اما از قرار معلوم موضوع از جای دیگری آب می‌خورد. آنچه برای نزدیکان قریشی مسلم شده این است که مظنون آشنا بوده و از روی حسادت‌های زنانه دست به چنین کاری زده است.

از قرار معلوم خانواده سحر قریشی قصد دارند با مراجعه به پلیس فتا و در اختیار قرار دادن اطلاعات موجود موضوع را از طریق قانونی پیگیری کنند.

عکس‌های لو رفته مهدی طارمی و سحر قریشی

عکس های لو رفته سحر قریشی و مهدی طارمی

شایعه ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی از کجا شروع شد؟

پس از انتشار عکس های لو رفته مهدی طارمی و سحر قریشی این سوال پیش آمد که رابطه ی آنها از کی شروع شده بود. آبان سال ۹۶ بود که شایعاتی مبنی در خصوص ازدواج مهدی طارمی با سحر قریشی در فضای مجازی پخش شد. این شایعه ازآنجا شروع شد که مهدی طارمی در توییتر مطلبی را منتشر کرده بود و حسین ماهینی کاپیتان وقت پرسپولیس، به نحوی آن را بازتاب داد که هواداران پرسپولیسی متوجه شدند مهاجمشان قرار است به‌زودی ازدواج کند.

عکس آتلیه ای مهدی طارمی و سحر قریشی

به دنبال این توئیت عده‌ای شایعه ازدواج طارمی با سحر قریشی، بازیگر سینما و تلویزیون را مطرح کردند که درنهایت طارمی به این موضوع واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.

بیشتر بخوانید: بیوگرافی سارا بهرامی

اخاذی بازیگر معروف از فوتبالیست مشهور

شنیدیم همه‌چیز به آخرین سفر خانم بازیگر به خارج از کشور و محل زندگی و بازی آقای فوتبالیست برمی‌گردد. هنرپیشه مشهور در آخرین سفر خود مبلغی حدود ۵۰ هزار دلار از آقای فوتبالیست بالا می‌کشد! این در حالی بود که آقای فوتبالیست همواره بلیت رفت‌وبرگشت و هزینه‌های اقامت خانم هنرپیشه به خارج از کشور و بازگشت او را تأمین می‌کرد، اما این بار خانم بازیگر تصمیم گرفت ۵۰ هزار دلار بردارد و برای همیشه به این رابطه خاتمه بدهد! هرچند فوتبالیست قصه ما حسابی از دست این بازیگر معروف شاکی و ناراحت است، اما دستش به‌جایی بند نیست. آقای فوتبالیست هم باوجود ضرر ۵۰ هزار دلاری تصمیم گرفت بی‌سروصدا کارش را دنبال کند، ولی یاد گرفت که هم‌نشینی با ستاره‌های مشهور می‌تواند بهای سنگینی برای او در پی داشته باشد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حاصل عبارت زیر را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.